Redakcja

Weronika Dopierała
Redaktor naczelna
Oddana literaturze i kinowym dramatom. Fanka Republiki i teatru. Nieznosząca pretensjonalnych ludzi, niskich temperatur i mizerii.
Maciej Świstoń
Operator, montażysta
Entuzjasta lustrzanek i programu Sony Vegas. Ogromny fan brytyjskiej motoryzacji, muzyki  lat 80., serialu Miami Vice i pizzy bez pieczarek. Lokalny patriota, lwią część życia spędza na uczelni, lub próbach realizacji materiałów filmowych. Pracuje w firmie dystrybuującej fundusze inwestycyjne - Caspar TFI.
Mateusz Menkina
Prowadzący, dziennikarz, wydawca
Student II roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Na co dzień miłośnik piłki nożnej, kuchni włoskiej i disco-polo. W przyszłości chciałby swoją wiedzę na temat sportu wykorzystać w pracy dziennikarza.
Błażej Prochera
Operator
Student dziennikarstwa, entuzjasta Sony Vegas oraz Gimpa, tworzy memy, typowy hejter, swoją przyszłość chciałby łączyć z dziennikarstwem sportowym. Prywatnie fan Zenka Martyniuka.
Daria Zadrożniak
Dziennikarka/Sekretarz redakcji/Prowadząca
Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Interesuje się malarstwem i tańcem. Zakochana w muzyce klasycznej XIX wieku. W przyszłości chciałaby połączyć swoje pasje z dziennikarstwem.
Dawid Kujawa
Lektor
Emerytowany redaktor naczelny, student V roku Dziennikarstwa. Uwielbia wszystko co związane z dźwiękiem i obrazem. Tworzy muzykę, kręci filmy, robi zdjęcia, kreuje animacje. Nienawidzi dni w których nie zrobi czegoś kreatywnego. Poza tym fan artystycznego nieładu. Uwielbia chipsy.
Roksana Połubińska
Dziennikarka
Studentka I roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Obecnie związana z organizacją eventow i gier miejskich. Swoją przyszłość wiąże z reklamą i PR. Nigdy nie siedzi w miejscu, a każdy swój dzień zaczyna od mocnej kawy z pianką.
Tomek Kaczmarek
Dziennikarz,operator
Były redaktor naczelny.Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej, ze specjalnością nowe media. W wolnych chwilach fotografuje i nagrywa filmy. Znajomi śmieją się, że nocuje na uczelni. Nikomu nie udało się tego jeszcze udokumentować. Pracuje w F-Trust, gdzie dba o poprawne działanie aplikacji do inwestowania online - Platforma Funduszy.
Zobacz moje zdjęcia!
Monika Kubiaczyk
Prowadząca, dziennikarka
Studentka I roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Interesuje się fotografią, ratownictwem wodnym i fitnessem. Z tym ostatnim wiąże się zdrowy tryb życia, a tym samym wielka pasja do gotowania i szukania nowych inspiracji. W przyszłości chciałaby pracować jako dziennikarka, a jej wielkim marzeniem jest zostać prezenterką telewizyjną.
Paulina Dera
Dziennikarka/Wydawca
Studentka dziennikarstwa, która marzy o produkowaniu tego, co na co dzień widzimy w telewizji. Ciężko się z nią ogląda filmy bo każdy z nich zawsze szczegółowo analizuje. Próbuje każdej części dziennikarstwa po trochu, przez co ciężko jej znaleźć czas na coś innego. Prywatnie fanka angielskiej piłki nożnej: Aston Villi i Arsenalu.
Agata Zaremba
Oparetorka/dziennikarka
Studentka I roku dziennikarstwa z ogromną pasją do filmu, z którym wiąże swoją przyszłość. Fanka muzyki rockowej, uwielbia chodzić na koncerty i grać na gitarze. Interesuje się fotografią, a w wolnym czasie trenuje step amerykański.
Paulina Daśko
Dziennikarka
Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. W Kurierze działam jako dziennikarka. Na co dzień zapatrzona w seriale i zasłuchana w polskiej muzyce.
Szymon Mańkowski
Dziennikarz
Student I roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Interesuje się sportem, muzyką, filmem oraz memami. W przyszłości chciałby pracować jako dziennikarz lub prowadzić firmę zajmującą się tematyką social mediów.
Iza Krzyżaniak
Dziennikarka
Jest studentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Uwielbia seriale, które, jak mówi, mogłaby oglądać godzinami i książki, które pozwalają na oderwanie się od rzeczywistości.
Jesica Nocek
Dziennikarka
Kiedy tylko ma wolną chwilę spędza czas z rodzinną i przyjaciółmi, jednak chętnie też sięga po sztalugę i farby lub kartkę papieru i ołówki w zależności od humoru. Jest po uszy zakochana w swoim psiaku i jedzeniu (szczególnie, jeśli chodzi o słodycze).