Redakcja

Weronika Dopierała
Redaktor naczelna
Oddana literaturze i kinowym dramatom. Fanka Republiki i teatru. Nieznosząca pretensjonalnych ludzi, niskich temperatur i mizerii.
Maciej Świstoń
Operator, montażysta
Entuzjasta lustrzanek i programu Sony Vegas. Ogromny fan brytyjskiej motoryzacji, muzyki  lat 80., serialu Miami Vice i pizzy bez pieczarek. Lokalny patriota, lwią część życia spędza na uczelni, lub próbach realizacji materiałów filmowych. Pracuje w firmie dystrybuującej fundusze inwestycyjne - Caspar TFI.
Mateusz Menkina
Prowadzący, dziennikarz, wydawca
Student II roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Na co dzień miłośnik piłki nożnej, kuchni włoskiej i disco-polo. W przyszłości chciałby swoją wiedzę na temat sportu wykorzystać w pracy dziennikarza.
Mateusz Misza
Prowadzący, dziennikarz, operator
Student drugiego roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na WNPiD. Współwydawca Kuriera Akademickiego+. Interesuje się mediami oraz sportem samochodowym. W przyszłości chciałby pracować w telewizji.
Aleksandra Jeż
Dziennikarka
Absolwentka dziennikarstwa, obecnie studentka politologii. Jej drugą pasją poza dziennikarstwem jest sport. Mocno związana z siłownią i pracą nad swoim ciałem. Odznacza się konsekwencją w działaniu. W przyszłości chciałaby połączyć pracę w telewizji z pracą na uczelni.
Błażej Prochera
Operator
Student dziennikarstwa, entuzjasta Sony Vegas oraz Gimpa, tworzy memy, typowy hejter, swoją przyszłość chciałby łączyć z dziennikarstwem sportowym. Prywatnie fan Zenka Martyniuka.
Sonia Białkowska
Dziennikarka
Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Jest optymistka zakochaną w podróżach. Jej pasją jest siłownia, moda, make-up, oraz gotowanie. Prowadzi stronę internetową oraz facebooka ze zdrowymi przepisami.
Jabub Gębski
Operator, montażysta
Kolejny entuzjasta Sony Vegas! Pasjonat kinematografii od Sorrentino po Tarantino. Student I roku Dziennikarstwa, który swoją przyszłość widzi bardziej za, niż przed kamerą.
Aleksandra Klan
Grafik, promocja i reklama
Studentka dwóch kierunków: II roku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej (specjalność promocja i reklama) na UAM, oraz I roku Grafiki (specjalność projektowanie graficzne) na UAP. Marzycielka, uzalezniona od kawy. W przyszłości chciałaby wiązać sztukę z reklamą.
Daria Zadrożniak
Dziennikarka, Sekretarz
Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Interesuje się malarstwem i tańcem. Zakochana w muzyce klasycznej XIX wieku. W przyszłości chciałaby połączyć swoje pasje z dziennikarstwem.
Weronika Kubala
Dziennikarka, montażystka
Studentka dziennikarstwa z pasją do fotografowania krajobrazów. Zakochana w Wiedniu i Budapeszcie, ale chętna do odkrywania zakątków innych stolic europejskich. Na umówione spotkania woli przyjść godzinę wcześniej niż się spóźnić. Uwielbia czekoladę - każdą.
Dawid Kujawa
Lektor
Emerytowany redaktor naczelny, student V roku Dziennikarstwa. Uwielbia wszystko co związane z dźwiękiem i obrazem. Tworzy muzykę, kręci filmy, robi zdjęcia, kreuje animacje. Nienawidzi dni w których nie zrobi czegoś kreatywnego. Poza tym fan artystycznego nieładu. Uwielbia chipsy.
Roksana Połubińska
Dziennikarka
Studentka I roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Obecnie związana z organizacją eventow i gier miejskich. Swoją przyszłość wiąże z reklamą i PR. Nigdy nie siedzi w miejscu, a każdy swój dzień zaczyna od mocnej kawy z pianką.
Anna Sabat
Dziennikarka, montażystka
Studentka I roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Aktywnie działając w Kurierze Akademickim podejmuje swoje pierwsze kroki na drodze marzeń o przyszłej pracy w dużej stacji telewizyjnej. Pomysły na materiały czerpie zewsząd- wszystko jest w stanie ją zainspirować. Interesuje się również sportem. Swoje serce już dawno oddała Realowi Madryt. Pragnie nieustannego, dziennikarskiego rozwoju.
Tomek Kaczmarek
Dziennikarz,operator
Były redaktor naczelny.Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej, ze specjalnością nowe media. W wolnych chwilach fotografuje i nagrywa filmy. Znajomi śmieją się, że nocuje na uczelni. Nikomu nie udało się tego jeszcze udokumentować. Pracuje w F-Trust, gdzie dba o poprawne działanie aplikacji do inwestowania online - Platforma Funduszy.
Zobacz moje zdjęcia!
Monika Kubiaczyk
Prowadząca, dziennikarka
Studentka I roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Interesuje się fotografią, ratownictwem wodnym i fitnessem. Z tym ostatnim wiąże się zdrowy tryb życia, a tym samym wielka pasja do gotowania i szukania nowych inspiracji. W przyszłości chciałaby pracować jako dziennikarka, a jej wielkim marzeniem jest zostać prezenterką telewizyjną.
Paulina Dera
Dziennikarka/Wydawca
Studentka dziennikarstwa, która marzy o produkowaniu tego, co na co dzień widzimy w telewizji. Ciężko się z nią ogląda filmy bo każdy z nich zawsze szczegółowo analizuje. Próbuje każdej części dziennikarstwa po trochu, przez co ciężko jej znaleźć czas na coś innego. Prywatnie fanka angielskiej piłki nożnej: Aston Villi i Arsenalu.
Agnieszka Zielińska
Dziennikarka
Studentka dziennikarstwa i stosunków międzynarodowych. Uwielbia taniec, wegańskie jedzenie i tanio podróżować. Dzień bez dobrego filmu czy książki to dzień stracony. Swoją przyszłość widzi w pracy korespondenta zagranicznego.