Redakcja

Ewelina Dernoga
redaktor naczelna
Studentka dziennikarstwa i reporterka lokalnej telewizji. Zakochana w muzyce i filmach. Szczególnie miejsce w jej sercu zajmują Rammstein i “Przeminęło z wiatrem”. Choć wie, że do miana talentu wokalnego jej daleko, nie odpuści sobie karaoke. W odległej przyszłości chciałaby zamieszkać na toskańskiej wsi.
Weronika Dopierała
szefowa działu mediów społecznościowych
Doktorantka WNPID. Oddana literaturze i kinowym dramatom. Fanka Republiki i teatru. Nieznosząca pretensjonalnych ludzi, niskich temperatur i mizerii.
Marta Szymanowska
Zastępczyni redaktor naczelnej
Błażej Prochera
wydawca/operator
Student dziennikarstwa, entuzjasta Sony Vegas oraz Gimpa, tworzy memy, typowy hejter, swoją przyszłość chciałby łączyć z dziennikarstwem sportowym. Prywatnie fan Zenka Martyniuka.
Szymon Mańkowski
wydawca/dziennikarz
Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Miłośnik sportu, szeroko pojętej kultury, dobrego jedzenia i spotkań w dobrym towarzystwie. Przyszłość wiąże z dziennikarstwem lub produkcją filmową.
Adrian Garbiec
wydawca/dziennikarz
Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Interesuje się sportem. Uwielbia grać w piłkę nożną i oglądać mecze. Od lat jest fanem gier z serii FIFA. Lubi filmy Marvela, a w szczególności Avengers.
Daria Zadrożniak
Prowadząca/dziennikarka
Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Zakochana w podróżach marzycielka, która najchętniej spędza wolne chwile z dobrą książką. Największa miłośniczka Coca-Coli.
Monika Kubiaczyk
Prowadząca
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Interesuje się fotografią, ratownictwem wodnym i fitnessem. Z tym ostatnim wiąże się zdrowy tryb życia, a tym samym wielka pasja do gotowania i szukania nowych inspiracji. W przyszłości chciałaby pracować jako dziennikarka, a jej wielkim marzeniem jest zostać prezenterką telewizyjną.
Mateusz Majchrzycki
prowadzący/dziennikarz
Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Od małego interesuje się piłką nożną i koszykówką. Nie lubi monotonii, ciągle poszukuje nowych wyzwań. Jest ciekawy świata. Swoją przyszłość łączy z pracą w mediach.
Błażej Filipiak
dziennikarz
Student dziennikarstwa. Wielki fan reportaży podróżniczych i stały widz programów informacyjnych. Interesuje się historią, dlatego zasila szeregi jednej z poznańskich grup rekonstrukcyjnych. Jednakże na co dzień realnie walczy tylko z jedną rzeczą- nudą. W przyszłości chciałby być prezenterem telewizyjnym.
Agata Zaremba
Oparetorka/dziennikarka
Studentka dziennikarstwa z ogromną pasją do filmu, z którym wiąże swoją przyszłość. Fanka muzyki rockowej, uwielbia chodzić na koncerty i grać na gitarze. Interesuje się fotografią, a w wolnym czasie trenuje step amerykański.
Paulina Daśko
Dziennikarka
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Swoją przyszłość wiąże z pracą w telewizji. Czas wolny pochłaniają seriale i dobre książki kryminalne.
Marta Milczarek
specjalistka ds. mediów społecznościowych
W kurierze działa już trzeci rok. Nadzoruje Youtube i podrzuca tam każdy odcinek Kuriera Akademickiego tworząc do niego wcześniej miniatury i opis. Prywatnie zajmuje się marketingiem internetowym, a w wolnym czasie sporo podróżuje.
Anna Sójka
Dziennikarka
Studentka trzeciego roku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, która bardzo lubi te studia. Jej hobby to YouTube, gadanie do kamery i szalone podróże.
Piotr Ryba-Filipowski
dziennikarz
Student dziennikarstwa. Miłośnik pizzy i piłki nożnej. Wielki fan filmów-zwłaszcza z agentem 007. Interesuje się muzyką, modą. Uwielbia jeździć na nartach. W przyszłości chciałby zostać dziennikarzem sportowym. Prywatnie kibic Lecha Poznań.
Paulina Pecyna
dziennikarka/operatorka
Czasami dziennikarka, ale przede wszystkim - operatorka. Zawsze ma przy sobie książkę lub chociaż krzyżówkę. Gdyby został jej ostatni dzień życia to spędziłaby go na oglądaniu Shreka i jedzeniu popcornu z karmelem.
Adrian Dopierała
operator
Student bezpieczeństwa narodowego. Interesuje się sportem, szczególnie piłką nożną. Uwielbia podróże, kryminalne filmy oraz rockowa muzykę.
Michał Piotrowski
dziennikarz
Jego wielką pasją od zawsze była piłka nożna. Uprawia ten sport od 6 roku życia, niestety przez kontuzje przestał grać w klubach i aktualnie jest zagorzałym kibicem FC Barcelony. Inną pasją, do której powoli wraca jest siłownia oraz bieganie. Oprócz wszelkiego rodzaju aktywnościami fizycznymi interesuję się również dronami oraz montażem filmów z tych urządzeń.
Weronika Nowicka
dziennikarka/specjalistka ds. mediów społecznościowych
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Miłośniczka kotów, gier planszowych i seriali. W wolnych chwilach lubi uprawiać różne sporty, od rolkarstwa po narciarstwo. Jej marzeniem jest podróż dookoła świata.
Dominika Wiśniewska
Julia Kaczmarek
Kasia Mania
operatorka
Natalia Kabattek
Dziennikarka
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Miłośniczka seriali, dobrych książek i mopsów. Fanka niekonwencjonalnych rozwiązań. Nie lubi stać w miejscu. Przyszłość wiąże z dziennikarstwem, a jej marzeniem jest zostać prezenterką telewizyjną.
Paweł Kordek
Zuzanna Ożarek
Elżbieta Kundys
redaktorka strony internetowej
Studentka zarządzania państwem. W życiu kieruje się myślą, że należy wszystkiego spróbować. Wcześniej operatorka, specjalistka od mediów społecznościowych i dorywczo dziennikarka. Zakochana w feminatywach. Kiedyś grająca na rogu myśliwskim, dziś (poza pracą i studiami) spędzająca dużo czasu na instagramie, obserwując trendy panujące wśród użytkowników.