Szukajcie, a znajdziecie… się w Kurierze!

img_2195

Jak każdego roku, redakcja Kuriera Akademickiego rozpoczęła poszukiwania świeżej krwi do swego telewizyjnego teamu. Ale tym razem rekrutacja przybrała formę, jakiej nie przewidziałby nawet wielki Nostradamus. Z szablonowością i schematycznością minęła się już na starcie, serwując kandydatom jedynie enigmatyczne wiadomości dotyczące miejsca, godziny i postaci rekrutacji. Miałam przyjemność wziąć w niej udział i teraz odkryję karty, zdradzając Wam szczegóły.

Czytaj więcej o Szukajcie, a znajdziecie… się w Kurierze!

Warsztaty dla przyszłych dziennikarzy

Z pełnym impetem powracamy w nowym roku akademickim! Choć nowy semestr jeszcze się na dobre nie zaczął, ekipa naszej redakcji już rozpoczęła Tournée po Wielkopolsce. Z kamerą, statywem, lustrzanką i flycamem delegacja w składzie: Tomasz Kaczmarek, Maciej Świstoń i Jędrzej Markiewicz, zawędrowała do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drezdenku. Celem przeprowadzonych zajęć było zapoznanie uczniów z […]

Poznań Game Arena 2016 już za rogiem!

   Już za niecały  miesiąc – bo 21.10.2016 – Poznań zamieni się w raj dla fanów elektronicznej rozgrywki i nowych technologii. Hale Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełnią się po brzegi masą ludzi, którzy przyjdą pograć w najnowsze gry, zobaczyć na własne oczy gwiazdy e-sportu i YouTube, wziąć udział w turniejach, albo pozbierać ulotki i porobić zdjęcia z hostessami i cosplayerami.

Gdy czytacie te słowa, możecie już zakupić bilet na to święto gier.

Czytaj więcej o Poznań Game Arena 2016 już za rogiem!