Kurier Akademicki patronem konkursu Głębia Spojrzenia!

Jesteś miłośnikiem fotografii? Uwielbiasz obserwować świat z perspektywy aparatu? Dostrzegasz więcej szczegółów niż inni? Mamy dla Ciebie wspaniałą propozycję! Niezmiernie miło nam poinformować, że Kurier Akademicki objął swoim patronatem konkurs fotograficzny Głębia Spojrzenia.

Organizatorem Konkursu jest Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa UJ, zaś współorganizatorem Instytut Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej UJ. Konkurs skierowany jest do społeczności akademickiej, której nieobce jest przemierzanie świata z aparatem w ręku. Nie chodzi tu bynajmniej o profesjonalny sprzęt, a o zapał do malowania obrazów przy pomocy spustu migawki. Być może to właśnie Ty jesteś nieodkrytym talentem i pragniesz rozwijać swoją artystyczną duszę? Nie czekaj! Podziel się efektami swojej pracy już dziś 🙂

Prace konkursowe można nadsyłać drogą elektroniczną do 6 kwietnia w trzech kategoriach:

Kategoria I: Postacie w migawce – human story: portrety osób znanych i nieznanych, grupy społeczne, sylwetki

Kategoria II: Dzieła codzienności – fotofelieton: wycinek rzeczywistości

Kategoria III: Historie prawdziwe – mały fotoreportaż (3 fotografie).

Fotografie wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową należy przesłać na adres: glebiaspojrzenia@knsd.pl. Karta zgłoszeniowa oraz Regulamin 9. edycji konkursu znajdują się na stronie internetowej www.glebiaspojrzenia.com.pl. Więcej informacji na temat Głębi Spojrzenia znajduje się także w serwisie Facebook: https://www.facebook.com/glebia.spojrzenia/ oraz na instagramowym profilu: @glebiaspojrzenia.

Twoje prace mają szansę zostać ocenione przez profesjonalne jury. W poprzednich edycjach wśród oceniających znaleźli się m.in. Bartłomiej Jurecki, Mateusz Skwarczek, Izabela Zdziebko, Robby Cyron, Mateusz Mrozowski, Agnieszka Dwernicka, Grzegorz Kosmala. Zwycięskie fotografie zostaną zaprezentowane na uroczystym wernisażu w jednym z krakowskich lokali.

Gorąco zachęcamy do udziału i śledzenia najnowszych informacji o konkursie na naszym facebookowym profilu https://www.facebook.com/kurierakademicki/.