odcinek #133

Jesteście ciekawi co nowego słychać w środowisku akademickim? Lubicie ludzi z pasją? A może interesujecie się historią najnowszą? W najnowszym odcinku każdy znajdzie coś dla siebie. Nie możecie tego przegapić!

Zobaczycie w nim materiały o:

• Akademiku Hanka – słynnym poznańskim Akademiku, w którym zawiązywały się wieloletnie przyjaźnie, a i mieszkało w nim wiele znanych dziś osobistości!
  • Nurkowaniu – pasji niecodziennej, ale jakże ekscytującej! Studentka Kinga opowiada o swoim nietypowym hobby
  • Zbiórce dla zwierząt i zaangażowaniu Kuriera Akademickiego się w akcję charytatywną. Zapowiedź materiału o zbiórce dla zwierząt – Polak Potrafi
  • Dniu Bibliotekarza – o pracy jaką wykonują Panie bibliotekarki dowiecie się z materiału o tym nietypowym dniu
  • Mistrzu świata we wsadach – Rafale ‚Lipku’ Lipińskim, który daje przed kamerą pokaz swoich niezwykłych umiejętności! Opowiedział nam o tym, jak udaje mu się pogodzić studia z karierą sportowca
  • Bitwie o Poznań oraz bogatej historii poznańskiego Parku Cytadela, pełnego ruin, broni i symboliki radzieckiej.

Zapraszamy do oglądania!