I Poznańska Studencka Konferencja Perinatologiczna „In et ex utero”

Serdecznie zapraszamy członków wszystkich ginekologiczno-położniczych oraz neonatologicznych studenckich kół naukowych w Polsce na ogólnopolską I Poznańską Studencką Konferencję Perinatologiczną In et ex utero”.

Wydarzenie, nad którym objęliśmy oficjalny patronat odbędzie się w dniach 26-27. stycznia 2018 r. w Centrum-Kongresowo Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Dla uczestników przygotowane zostały sesje wykładowe prowadzone przez profesjonalistów z zakresu ginekologii i położnictwa oraz neonatologii, a także sesje konkursowe studenckich prac naukowych. Uczestnicy będą także mogli wziąć udział w warsztatach praktycznych z zakresu interpretacji zapisu kardiotokograficznego i prenatalnej ultrasonografii.

Termin przysyłania abstraktów – 4 grudnia 2017r.

Więcej informacji znajdziecie na https://inetexutero.wixsite.com/2018 oraz na https://www.facebook.com/pg/Pozna%C5%84ska-Studencka-Konferencja-Perinatologiczna-In-et-ex-utero-1349722705154246/about/?ref=page_internal.

Serdecznie zapraszamy!

Komentarze

Post Author: Redakcja

Gazeta stworzona przez studentów, by o najciekawszych aspektach życia akademickiego informować wszystkich związanych z Uniwersytetem. Studiujemy na różnych wydziałach i mamy odmienne zainteresowania. To, co nas łączy – miłość do pisania.